Васкршње свечаности

Васкршње свечаности 23. април – 7. мај 2013.

На састанку Тима за припрему и реализацију „Васкршњих свечаности 2013“ договорене су следеће манифестације:

–  уторак  23. април – Отварање изложбе ликовних радова (на паноима у учионицама и холовима школе)

среда 24. април  (1130– 1330) – Хепенинг у школском дворишту – цртање кредама у боји и осликавање и шарање дрвених јаја  (по два ученика из сваког одељења од  I – VIII разреда). Координатори су Марина Митрић, Јелена Козлина, Ана Матејић  и  Снежана Теофиловић

– четвртак 25. април

(1010– 1050) – Маскембал за ученике I – IV разреда  под слоганом „Васкршње јаје“ или „Пролеће“. Пошто већ увелико реализујемо радионице  пројекта „Школа без насиља“ позивамо све учеснике да  своје маске  прилагоде васкршњим и пролећним мотивима, а да се насилне и агресивне маске не користе. Координатори су одељењске старешине  I – IV разреда, Драгана Ристић и Снежана Теофиловић

(1200– 1330) – Спортске активности  за ученике од  V – VIII разреда. Координатори су Александра Бојанић и Милан Јерковић.

петак 26. април – Пролећни крос за ученике I – IV разреда. Координатори су одељењске старешине  I – IV разреда.

Васкрс 5. мај 2013.г.

Васкршњој Литургији  у храму Светих апостола Петра и Павла у Врчину

присуствоваће ученици наше школе  са вероучитељем  Душаном Петровићем

У уторак 7. маја 2013.г.  чланови Ученичког парламента наше школе поклониће честитке и украшена дрвена јаја нашим суграђанима. Координатор Ученичког парламента и ове активности је проф.музичке културе Мила Ђачић.