VIII разред – последњи наставни дан 6. јун 2023. године

На почетку дана ученици су у свечаној сали имали састанак са директором школе и одељењским старешинама. Упознати су са распоредом припремне наставе, као и са свим детаљима који се односе на полагање завршног испита и уписа у средње школе. такође је договорен  заједнички родитељски састанак за четвртак 8. јун у 18 часова.  Након разговора са директором школе одељењске старешине су расподелиле генерацијске мајице, а затим су матуранти продефиловали центром насеља са директором школе Добрицом Синђелићем и одељењским старешинама 8.1 Сањом Соколов, 8.2 Снежом Шкипином, 8.3 Златаном Ђорђевић и 8.4 Слађаном Вагић. Матуранти су наставили забаву уз музички програм. Наступио је бенд ОМШ „Невена Поповић“ који је извео рок нумере: ЕКВ-а, ДКугуарса, Дисциплине кичме…..
Последњи наставни дан обележен је заједничком генерацијском фотографијом са директором школе Добрицом Синђелићем и одељењским старешинама, а осмаке смо испратили уз аплауз свих ученика  смене 5-8.

Нашим осмацима желимо срећу у наставку школовања!