VIII разред заједнички родитељски састанак

Заједнички састанак директора школе Добрице Синђелића, одељењских старешина 8.1 Сање Соколов, 8.2 Снеже Шкипине, 8.3 Златане Ђорђевић и 8.4 Слађане Вагић са родитељима ученика  осмог разреда одржан је у четвртак 8.јуна 2023.године у свечаној сали нашe школе. Родитељи су упознати са календаром уписа и свим потребним информацијама везаним за полагање завршног испита. У току је и припремна настава за коју је директор нагласио да се као и претходних година, води евиденција о присуству ученика са циљем што боље припремљености за полагање завршног испита.  Разговарало се о постигнутом успеху ученика, са акцентом на изузетна постигнућа на републичким и међународним такмичењима, затим о владању и понашању ученика као и о плановима за реализацију прославе матурске вечери. Родитељи су имали могућност да поставе питања и разреше недоумице које су можда до сада имали. Директор и одељењске старешине су изразиле задовољство постигнутим успехом ученика и захвалили родитељима на досадашњој  квалитетној сарадњи и пожелели срећу и ученицима и родитељима на предстојећем завршном испиту и упису у жељене средње школе.