Поштовани сарадници/е,

Хвала на још једној веома успешно реализованој манифестацији.

Основна школа „Свети Сава“ из Врчина је менторска школа за професионалну оријентацију за нашу општину. У уторак 23. априла 2024. године у сарадњи са  ГО Гроцка реализовали смо девети по реду Сајам образовања – „ПРОНАЂИ ПУТ ДО ЖЕЉЕНЕ ШКОЛЕ“. Ученици осмих рaзреда свих основних школа наше општине, имали су могућност да се ближе упознају са могућностима које пружају  средње стручне школе.

Oвом приликом захваљујемо и школама учесницама и ученицима који су посетили Сајам образовања.

Посебну захвалност у организацији ове менифестације исказујемо члану Општинског већа ГО Гроцка задуженом за образовање, господину Александру Рајковићу и његовом организационом тиму.

Директор  ОШ „Свети Сава“

Добрица Синђелић