Школска слава Свети Сава

Позивамо Вас да на Дан Светог  Саве, у понедељак,  27. јануара 2020. године  са  почетком у  8:00 часова  присуствујете  литургији у храму Светих Апостола Петра и Павала у Врчину.

Литургији у црквиприсуствују директор школе, вероучитељ и ученици

следећих одељења: 1/2,  2/2, 3/2, 4/2,  5/2, 6/2, 7/2 и 8/2 , са одељењским старешинама.

У 9:00 часова одржаће се Школски час посвећен животу и просветитељском раду  Светог Саве  за ученике  следећих одељења:

1/1,  2/1, 2/3,3/1, 4/1, 5/1,5/3,5/4, 6/1,6/3, 7/1,7/3, 8/1 и 8/3 одељење.

У свечаној  сали школе са почетком у 11:00 часова обавиће се  резање славског колача,  а затим  Свечана академија и додела награда. Свечаној академији присуствоваће по два ученика испред сваког одељења уз присуство разредних старешина.

ПУТ  СВЕТОГ САВЕ И ПУТ НАШИХ ПРЕДАКА,  ЈЕ ПУТ ПРАВОСЛАВЉА, ЗНАЊА И УСПЕХА.  ЗАТО СЕ НАДАМ  ДА ЋЕ  НАША ШКОЛА И НАШИ УЧЕНИЦИ ИСПУНИТИ  МИСИЈУ СВЕТОГ САВЕ.

Свим ученицима и запосленима честитам Школску славу – Светог Саву!

С поштовањем,                                                                                                                                                                                                                                                                             Директор

У Врчину, 24.1.2020.године                                                                                                                                                                                                                                              Добрица Синђелић