Све је слађе када друга нађе

Ученик  I/3, Василије Старчевић, показао је изузетну брижност и иницијативу према својим школским друговима. Василије је донео за целу смену домаће трешње из воћњака своје породице. Овај гест није само допринео унапређењу пријатељских односа у разреду, већ је имао и значајан утицај на подизање свести о важности здраве исхране међу ученицима. Трешње су познате по својим здравственим благодетима, укључујући висок садржај витамина Ц, антиоксиданата и влакана. Оваква врста ужине представља здравију алтернативу у односу на грицкалице пуне шећера и адитива, које деца често конзумирају. Ученици су са одушевљењем прихватили ову воћну посластицу, а учитељи су похвалили Василија за његову пажљивост и доброту. Овај догађај је одличан пример како ученици могу позитивно утицати на своју околину и подстаћи једни друге на здраве навике које ће их пратити кроз цео живот.

Одељењски старешина I/3
Ана Синђелић