РЕЗУЛТАТИ ЛИКОВНОГ КОНКУРСА У ОКВИРУ ДЕЧЈЕ НЕДЕЉЕ

Ове године Дечја недеља посебну пажњу посве­ћује  оснаживању породице и подстицају климе за остваривање права сваког детета да одраста у породичном окружењу.

Про­грам актив­но­сти и обе­ле­жа­вања Дечје недеље у 2014. год. одви­јаће се под сло­га­ном:

„СВАКО ДЕТЕ СРЕЋНОГ ЛИЦА ЧУВА ЈЕДНА ПОРОДИЦА“

Са жељом да допринесемо скретању пажње најшире јавности на јачање породице и остваривање права сваког детета да одраста окружено позитивном породичном климом, ликовна секција је  организовала ликовни конкурс за ученике од 1. до 4. разреда наше школе под мотом:

„СВАКО ДЕТЕ СРЕЋНОГ ЛИЦА ЧУВА ЈЕДНА ПОРОДИЦА“

Право учешћа на конкурсу имали су сви ученици од 1. до 4. разреда наше школе.

Цртежи су рађени  на блоку бр. 4 или бр. 5  у акварел или темпера техници, воштаним или дрвеним бојицама.

Велики број ученика наше школе се одазвао на овај конкурс. Из мноштва креативних, шарених и веселих радова кроз које су ученици визуелним путем приказали своју насмејану и срећну породицу трочлана комисија у саставу Вера Крантић, Гордана Апостоловић и Јелена Козлина издвојила је следеће радове:

1. место и награду освојили су:
Лена Јеремић 1/3
Чича Ива 2/3
Анђелковић Христина 3/3
Вујић Ива 4/2

2. место  и похвалу освојили су:
Маринковић Вања 1/3
Вулета Максим 2/1
Митровић Стефан 2/2
Ђорђевић Милица 3/2
Николић Валентина 4/1
Стошић Хелена 4/2
Станисављевић Анђела и Чича Тамара 4/1

Посебну похвалу добила је ученица Марина Јовановић 4/2  (ИОП)

Честитам  награђеним и похваљеним ученицима, захваљујем свима на учешћу и подсећам их да ће сви радови бити изложени и красити хол и ходнике наше школе.