ХУМАНИТАРНА АКЦИЈА  ЦРВЕНОГ КРСТА

Ученици 4. разреда наше школе учествовали су као волонтери Црвеног крста у хуманитарној акцији сакупљања новчаних прилога.
Добро организовани, уз помоћ својих наставника: Вере Крантић, Гордане Апостоловић, Драгане Гајић и Драгана Кузмановића – спровели су акцију 02.10. и 03.10.2014. год. у близини матичне школе и школе у Доњој Мали. Сакупљена средства предата су Црвеном крсту Гроцке. Ученици 4. разреда сваке године учествују на такмичењу у знању о Црвеном крсту и освоје запажене разултате. Тако је било и овог пута када је учитељица Радица Костадиновић повела ученике који су на такмичењу освојили 2. место на општинском нивоу. У оквиру Црвеног крста у нашој школи током Дечје недеље реализоваће се хуманитарна акција „Друг – другу“. Надамо се великом и успешном одзиву ученика у овој акцији.