НАГРАДНИ  ИЗЛЕТ ЗА  УЧЕНИКЕ ОД 1. ДО 4. РАЗРЕДА

У суботу 06.06.2015. год. наша школа у сарадњи са Центром за културу Гроцка организовала је једнодневни наградни излет за ученике који су постигли изванредне резултате у наставним и ваннаставним активностима.

У пратњи учитељица Драгане Гајић и Јасмине Крантић, предвођени историчарком уметности Зорицом Атић као водичем кроз лепоте Гроцке, ученици су обишли Археолошко налазиште у Винчи (кустос Драган Јанковић), споменик културе – Ранчићеву кућу и новоотворену изложбу ,,Окупљање“ ауторке Тијане Николић Петровић, Грочанску чаршију, Касноримску гробницу у Брестовику, Манастир Рајиновац, видиковац ресторана ,,Виногради“ и коњички  клиб ,,Urban Cowboy“. У  обиласку  наше  општине  свако  место пратила  је  интересантна  прича нашег  водича везана за  место  где се налазимо. Ученици су се с излета вратили пуни утисака и поносни што су освојили наградни излет и уживали у здравствено-рекреативном и културно-уметничком обиласку наше општине.