ПРЕДСТАВА ПОЗОРИШНЕ РАДИОНИЦЕ

У организацији наше школе у уторак 24.01.2017. год. у свечаној сали школе са почетком у 17.00 часова одржана је позоришна представа под називом „Сами на часу“, настала на Позоришној радионици Центра за културу Гроцка. Комад су за своје школске другове и родитеље извели ученици од 1. до 4.разреда наше школе који су похађали радионицу и истраживали позоришни свет, упознавали се и дружили. Присутне су поздравили директор наше школе Добрица Синђелић и директорка Центра за културу Гроцка, Зорица Атић. Представа је настала као резултат тромесечног рада и припрема под вођством позоришних педагога Тање Стикић и Светлане Иванов у оквиру јесењег циклуса Позоришне радионице. Веома смо задовољни оствареном сарадњом школе и Центра за културу Гроцка, и надамо се следећим заједничким пројектима.