У част Јасмине Кранић

МЕМОРИЈАЛНИ КОНКУРС „ЈАСМИНА КРАНИЋ ЈАЦА“

Меморијални ликовно-литерарни конкурс „Јасмина Крантић Јаца“ одржан је у нашој школи у знак сећања на нашу драгу колегиницу која нас је прерано напустила. Њен ведар дух, несебичност, преданост позиву који је неизмерно волела, не могу да забораве ни уценици ни њене колеге. Тим поводом, а у оквиру обележавања Дана школе органозована је и изложба радова на тему ,,Моја учитељица, учитељ …“ На конкурсу су учествовали радови ученика од 1. до 4.разреда. Одазвао се велики број ученика. Изложба је постављена у свечаној сали школе. Ове године конкурс није био наградног карактера, а од следеће би требало да буде наградни, традиционални и ширих размера.

Руководиоци Ликовног стваралаштва и изложбу поставиле учитељице Драгана Гајић и Јелена Козлина.

Учитељица Драгана Гајић