Еко радионица „Чаробна рециклажа“

У протекле две недеље, од 11. до 25. маја, у просторијама продуженог боравка одржана је еко радионица коју смо назвали „Чаробна рециклажа“.

Наслов говори више од хиљаду речи, радионица је стварно била чаробна.

Заједничким радом ученика осмих разреда и ученика нижих разреда створена су префињена апстрактна дела, јединствене лампе, уметничка цвећа па чак и модни детаљи, а код ученика развијена машта, одговорност према раду и свест о заштити и очувању животне средине.

Током рада остварена је изванредна корелација са продуженим боравком. У холу школе испред учионица продуженог боравка поставили  смо изложбу  наших чаробних предмета.

Радионицу су реализовали: проф. биологије Јелена Вукчевић, проф. разредне наставе Милена Јанковић и проф. разредне наставе Милан Сантрач.