kadikoy moto kurye umraniye moto kurye tuzla moto kurye atasehir moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

Ерасмус  програм-„Живи здраво, храни се здраво“

Наша школа је пријавила пројекат у оквиру Ерасмус  програма. Тема пројекта је „Живи здраво, храни се здраво“ а коаутори пројектне пријаве су школска библиотекарка Снежана Теофиловић и учитељица Мирјана Јашић. Носилац свих активности и одговорно лице је директор школе Добрица Синђелић. Одобрење пројекта се очекује у наредним месецима, а у оквиру припрема пред реализацију пројекта ученици наше школе посетили су  13. маја 2021.г. огледно пољопривредно добро у Пударцима у пратњи школске библиотекарке Снежане Теофиловић и наставнице енглеског језика Милене Петровић, која је иначе задужена за И-твиниг платформу у нашој школи. Ученици су ишли до фабрике ПДМ у Пударцима, а затим до воћњака у Камендолу, где су посматрали примену дрона за прскање воћњака средствима за хемијско проређивање рода јабука и брескве. Овом посетом ученици су се и у оквиру професионалне оријентације упознали са применом дигитализације у пољопривреди.