kadikoy moto kurye umraniye moto kurye tuzla moto kurye atasehir moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

Такмичење из Технике и технологије 2021. године

Такмичење из Технике и технологије

Општинско такмичење из Технике и технологије одржано је 17.04.2021. год у ОШ „Илија Гарашанин“ у Гроцкој. Ученици наше школе остварили су веома запажене резултате. Место на општинском такмичењу и пласман на градско такмичење остварили су следећи ученици:

Павле Јовановић, 1. место

Андреј Ђорић, 1. место

Катарина Новаковић, 2. место

Данило Лазаревић, 3. место

Вања Маринковић, 1. место

Андрија Вађић, 2. место

Исидора Кнежевић, 1. место

Андријана Јордановић, 2. место

Теодора Николић, 2. место

Градско такмичење из Технике и технологије одржано је 24.04.2021. год у ОШ „Илија Гарашанин“ у Гроцкој. Ученици наше школе су поново бриљирали. Место на градском такмичењу и пласман на републичко такмичење остварили су следећи ученици:

Павле Јовановић, 3. место

Андреј Ђорић, 3. место