Излет на Кошутњаку

У четвртак 26.05.2022. године реализован је излет за ученике првог разреда. Ученици трећег разреда су ишли на излет у петак 27.5.2022. године. Током излета ученици уз едукативне игре и приче, шетали су шумом, играли се и уживали са својим другарима у дивној пролећној атмосфери на чистом ваздуху. Посматрали су инсекте и биљке, постављали разноврсна питања о биљкама и животињама. Радујемо се будућим излетима. Ученици трећег разреда су песмом обрадовали нашег возача Ивицу, јер му  је био рођендан тог дана.

Учитељ

Милан Сантрач