Изложба ликовних радова деце и омладине Србије

НАГРАДУ за маску у категорији Ликовних радионица понела је Нина Тиодоровић (ученица 1/3, полазница Ликовне радионице Центра за културу Гроцка у Врчину (ментор: Мика Ловра).
Свечано отварање, додела награда и похвала на 63. Изложби ликовних радова деце и омладине Србије „СЦЕНА, МАСКА, КОСТИМ, ЛУТКА” у оквиру 67. Стеријиног позорја одржано је у суботу, 28. маја у СРПСКОМ НАРОДНОМ ПОЗОРИШТУ у Новом Саду.
На овогодишњи дечји ликовни конкурс од укупно 1124 пристигла рада из 85 установа, жири је за излагање одабрао 171 рад међу којима су и радови полазника Ликовне радионице Центра за културу Гроцка.
У оквиру групне републичке изложбе „Сцена, маска, костим, лутка” у Новом Саду, одабрани су дечји радови следећих полазника:
– Ликовнa радионицa у Врчину (ментор: Мика Ловрa), ученици ОШ „Свети Сава“ – школа Доња мала: Нина Тиодоровић, 9 година, Маја Петровић, 8 година, Маша Грмуша, 8 година, Сергеј Петровић, 8 година, Софија Симоновић, 8 година, Срна Вагић, 8 година, Невена Дојчиновић, 8 година, Филип Ђолић, 8 година, Нина Маринковић, 8 година, Немања Трајковић, 8 година, Вук Чомић, 8 година, Викторија Маринковић, 8 година, Дуња Косић, 8 година, Наталија Араповић, 8 година, Невена Радосављевић, 8 година, Лена Видановић, 8 година.
Изложба ће бити доступа за посетиоце до 03.06.2022. године у горњем фоајеу сцене „Јован Ђорђевић” СНП у Новом Саду.
Честитамо ученици Нини Тиодоровић на освојеној награди!
Захваљујемо ликовнoм педагоду Мики Ловри.