Јесењи крос школске 2021/22. године

Јесењи крос за ученике основних школа на нивоу општине Гроцка одржан је у уторак 05.10.2021. године на игралишту фудбалског клуба ,,Дунавац” са почетком у 09:30 часова. Такмичење је било појединачно, а прва три такмичара добијају медаље.  Учествовали су ученици од првог до осмог разреда.

Постигнути резултати на Јесењем кросу: Бабић Јана II-1 (треће место), Стефан Кнежевић III – 3 (друго место).

Са циљем унапређења активности у којима се ученици наше школе  едукују о значају бављења спортом и неговању здравих стилова живота на целокупно здравље и ментално и физичко, али и здравље планете, наша школа је конкурисала у оквиру Еразмус+ програма са пројектом „Живи здраво, храни се здраво“, а одобрење и почетак активности очекујемо у овој школској години.

Честитамо свим учесницима!

Учитељи: