Kњижевно вече

Књижевно вече

Доказ да  је  поезија  увек у моди  је показао  наш  млади  песник Лука Вуковић , ученик 6/3 одељења . Књижевно вече,  које је организовала  наставница  српског језика Јелена  Лепен, представља  посебан догађај јер је стваралаштва   овог младог песника угледало светлост дана . Лука поседује велики  таленат  како за писање позије , тако и за  цртање.  Песме  као што су  ,,Мрав“  ,  ,,Јаје “  , ,,Распуст “ ,  и још многе друге  су     рецитовали  Лукини другари  из  одељења. Пред  пуном салом  се виорила  рима младог песника,а громогласан аплауз  је само још један показатељ  да оваквих  вечери  треба да  буде  више и да   ученике  треба подстицати  на  креативност  у свим областима  науке и културе.