„МАЛА ОЛИМПИЈАДА“ 2021. године

„МАЛА ОЛИМПИЈАДА“

Пласман наших ученика на градско такмичење

Мала олимпијада је спортско такмичењеу полигонима спретности и свестраностикоје се одржава за ученике првог, другог и трећег разреда, а у организацији Савеза за Школски спорт. У среду 10. марта 2021.године, Основна школа „Свети Сава“ у Врчину била је домаћин оштинског нивоа такмичења. Ученици наше школе су показали изузетан спортски и такмичарски дух. Постигли су изванредне резултате и пласирали се на градски ниво такмичења.

Присутне је поздравио директор ОШ „Свети Сава“ Добрица Синђелић, а затим су такмичарима пожелели спортску срећу: члан Општинског већа ГО Гроцка задужен за спорт господин Милан Марковић, члан Општинског већа ГО Гроцка задужен за образовање господин Александар Рајковић и секретар Спортског савеза ГО Гроцка госпођа Живка Комленац.

Судије на такмичењу били су професори физичког васпитања: Светлана Јовановић, Александар Марковић и Мирјана Кузмановић.

Честитамо свим ученицима на постигнутом успеху!

Руководилац Спортске секције за нашу школу,

професор разредне наставе Милан Сантрач