Меморијални концерт „Јелена Стојиљковић“

Под истим кровом растемо заједно – ученици две наше школе Основне школе Свети Сава“ и Основне музичке школе Невена Поповић“.
Меморијални концерт Јелена Стојиљковић“ одржан је у среду 7. јуна 2023. године у свечаној сали наше школе.
Јубиларни, двадесети по реду концерт окупио је неке од носиоца плакете Јелена Стојиљковић“ и добитника истоимене награде у претходних 20 година. Међу њима су и некадашњи ученици наше школе Матија Бајић, Наталија Фаркаш, и прошлогодишњи ђак генерације наше школе Јована Ђорђевић.
Захвални на установљеној награди са Јеленом у сећању, обратили су се и чланови породице Стојиљковић, неко речима, неко клавирским диркама. Сваки наступ испраћен је громогласним аплаузом, а концерт је завршен  песмом „О, Јело, Јелено“ у извођењу хора етно-одсека.