НОВОГОДИШЊИ ХУМАНИТАРНИ БАЗАР

Традиционално, у сусрет Новој години, у нашој школи одржава се Новогодишњи базар. Ове године одржан је 26.12. и био је хуманитарног карактера. Сав приход од базара биће уплаћен за лечење ученика наше школе, Михаила Кнежевића, који је оболео од леукемије и тренутно је на лечењу у Италији.

Базар је био изузетно посећен, па тако ни дечја радост није изостала. Мноштво пахуљa, јелки, звездица, кићанки, шешира, честитки, украса, санки, цветова, новогодишњих врећица, капа, чизмица, пакетића, итд. направљених од најразноврснијих материјала одисали су  новогодишњим духом. Задовољни смо што је базар успешно реализован, што су ученици од првог до четвртог разреда, заједно са својим родитељима, испољили обиље креативности на новогодишњим радионицама на којима су заједничким снагама и умећем и настали украси за базар. Веома смо захвални родитељима ученика и задовољни оствареном сарадњом.

Бојана Теофиловић,

проф. разредне наставе