О Б А В Е Ш Т Е Њ Е

Поводом завршетка првог полугодишта, које се завршава 31.1.2020. године,   у складу са Календаром образовно-васпитног рада основних школа за школску 2019/2020. годину, ученици иду на зимски распуст који  почиње 1.2.2020. године и траје до 17.2.2020. године. У суботу, 15.2.2020. године слави се Дан државности  Републике Србије, па у складу са тим, први радни дан је уторак, 18.2.2020. године и ученици долазе према следећем распореду:

• пре подне ученици од 1. до 4. разреда,
  • после подне ученици од 5. до 8. разреда.

Ученици издвојеног одељења “Доња Мала“ долазе према следећем распореду:

• пре подне ученици 1. и 2. разреда
  • после подне ученици 3. и 4. разреда.

Драги моји ученици, досада сте показали да су правила доброг понашања део ученичке културе.

Међутим, у последње време примећено је непримерно понашање појединих ученика како на часу тако и за време одмора. Нарочито  понашање ученика старијих разреда у односу на млађе. Многи још нису схватили  да не само оцене свих предмета, већ и оцена из владања улази у просек успеха за полугодиште.

Желим да се лепо одморите за време зимског распуста  и да одморни кренете у нове радне задатке.

Свим ученицима и запосленима честитам Дан државности Републике Србије!

Добрица Синђелић