ПОСЕТА МУЗЕЈИМА

Вишегодишња успешна сарадња наше школе са Центром за културу Гроцка наставља се и ове школске године. Ученици 4. разреда су у среду, 19.11.2014. год. посетили београдске музеје: Музеј науке и технике, Галерију  Природњачког музеја на Калемегдану са изложбом „Чаробни свет фосила“ и актуелним дино-парком, као и археолошко налазиште у Винчи. Посете су најављене и са кустосима су договорена стручна вођења. Ученике су пратили наставници разредне наставе Гордана Апостоловић и Драган Кузмановић,  а испред Центра за културу наш стручни водич била је Маја Дедић. Са овог излета ученици су понели нова знања и предивна искуства. Провели су диван дан,  а и много тога новог научили. Сарадњу настављамо већ 7. децембра када ће ученици од 5. до 8. разреда посетити овогодишњи Фестивал науке, такође под покровитељством и у организацији Центра за културу Гроцка.