Представљање  ГРОАРТ ФЕСТ-А  на телевизији  Happy

17.09.2016. проф.музичке Мила Ђачић, директор фестивала, проф.ликовне културе Марина Митрић, руководилац ликовне радионице и ученица наше школе, 8-2 разреда, Марија Павовић презентовале су у Јутарњем програму Happy телевизије активности предстојећег Гроарт феста за време манифестације „Дечија недеља“. Испред ГО Гроцка представила се и Соња Ђорђевић, ПР Општине, која је говорила о значају овог фестивала.

Гроарт фест је први дечији уметнички фестивал на територији Општине Гроцка, који ће од 5.до 8.октобра 2016. године окупити све основце и предшколце са територије наше Општине. Деца која ће учествовати у припремљеним предавањима и радионицама, своја знања и таленте представиће  на последњем, ревијалном дану.

Аутори овог пројекта су професори наше школе: Мила Ђачић, Марина Митрић, Јелена Лепен и Марија Старчевић, а покровитељи фестивала ГО Гроцка  и  Канцеларија за младе општине Гроцка.