Приредба за крај Дечије недеље

Ове школске године Дечја недеља је обележена од  2. до 8. октобра под  слоганом  „ Велико срце деце Србије“. Као и претходних година и ове године традиционалну Дечију недељу обележили смо низом активности.

За крај богате и шаренолике Дечије недеље остављена је приредба „Дечија права и обавезе“ која је уприличена посебно за наше прваке, али и за све остале ученике. На приредби су учествовали ученици од првог до  четвртог разреда, чланови драмско – рецитаторске секције под  менторством учитељица Јелене Козлина и Мирјане Јашић, а подршку на сцени су им пружили и сами прваци. Уз игру, песму, рецитације и драмске игроказе успешно је окончана овогодишња Дечија недеља. На самом крају прваци су добили своје поклоне у виду музичких играрија које су сви заједно отпевали и заиграли са осталим ученицима. Приредбом смо, на велико задовољство свих учесника, у радосном расположењу, улепшали  и затворили још једну веома успешну и динамичну Дечију недељу у нашој школи.

Учитељица

Мирјана Јашић