Стазама Авале

У уторак, 12.04.2022. године ученици млађих разреда посетили су планину Авалу. Активност је реализована кроз школски Еразмус пројекат „Живи здраво, храни се здраво“  са циљем да код ученика наше школе кроз развијање  свести о значају  очувања властитог здравља, развијемо свест о значају очувања животне средине и целе планете. Испред зграде Шумске управе “Авала“ дочекао нас је господин Милорад Борковић, који нам је са својим сарадницима пожелео добродошлицу. Вијугавим стазама обишли смо извор, расадник и изузетно лепе пределе планине Авале. Ученици су на дар добили пет садница четинара како би обогатили школско двориште.

Учитељи:

Ана  Синђелић