kadikoy moto kurye umraniye moto kurye tuzla moto kurye atasehir moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПЕТАКА ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ

Свечана приредба за петаке

Свечаном приредбом обележили смо и ове године прелазак наших ученика са разредне на предметну наставу. Окупили смо се да им пожелимо успешан наставак школовања и да им пружимо подршку у овом за њих посебном и важном тренутку. Предузете су све превентивне епидемиолошке, здравствене мере и препоруке.

Приредба је одржана у среду, 1. септембра 2021. године, у 13.30 часова. Свечаност и нова школска година започете су државном химном „Боже правде“ Присутне петаке и њихове родитеље поздравио је директор школе Добрица Синђелић. Петаке су испратиле њихове учитељице – Мирјана Јашић, Јелена Козлина и Верица Алавања, а одељењске старешине – Ранка Ступар, Милена Петровић и Ивана Брашанчевић прочитале су списак својих ученика и пожелеле им добродошлицу.

Драмски део приредбе припремила је наставница српског језика Слађана Вагић и ученици – Николина Николић 6/2, Андреј Лујић 7/4, Јулијана Перић 7/4, Василије Ћустић 6/2, Ања Стекић 7/4, Маша Миловановић 6/2 и Драгана Ђорђевић 6/3. Ученици су сами бирали песме које ће рецитовати на овој свечаности. Публика је имала прилику да чује и ауторску композицију „Само љубав“ Драгане Ђорђевић, ученице 6/3 одељења, којом је освојила другу награду на републичком такмичењу. Драгана је наступила у пратњи своје наставнице музичке културе Миле Ђачић. Координатор и организатор била је школска библиотекарка Снежана Теофиловић.

Драги петаци, желимо вам срећну и успешну школску 2021/22. годину!

Слађана Вагић,

наставница српког језика и књижевности