СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ

И овог првог септембра, у част нове генерације ученика првог разреда, са жељом да им овај дан остане у лепом сећању, уприличена је приредба добродошлице коју су припремили њихови старији другари, чланови драмско-рецитаторске секције, професорка музичке културе Мила Ђачић, школска библиотекарка Снежана Теофиловић и учитељица Милена Јанковић.

Пријему су присуствовали наставници, стручни сарадници и директор школе Добрица Синђелић.
Присутнима се обратио директор наше школе, Добрица Синђелић, пожелео првацима срећан почетак школовања, дао смернице за успешно учење и владање, такође директор школе је свим ученицима уручио пригодне поклоне за полазак у први разред.

Ове године наша школа богатија је за 76 првака, распоређених у 3 одељења.
Учитељице првог разреда у шк. 2021/22. години су: I-1 Мирјана Јашић, I-2 Јелена Козлина и I-3 Верица Алавања.

Након приредбе прваци су имали прилику да се упознају са својим учитељицама, обиђу школу и имају свој први школски час.
Свим првацима желимо срећне и успешне школске дане, много игре и дружења и да им ови први дани у школи, као и сви остали, буду незаборавни.

Учитељица Милена Јанковић