kadikoy moto kurye umraniye moto kurye tuzla moto kurye atasehir moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye moto kurye

СВЕЧАНИ ПРИЈЕМ ПРВАКА ШКОЛСКЕ 2021/2022. ГОДИНЕ

И овог првог септембра, у част нове генерације ученика првог разреда, са жељом да им овај дан остане у лепом сећању, уприличена је приредба добродошлице коју су припремили њихови старији другари, чланови драмско-рецитаторске секције, професорка музичке културе Мила Ђачић, школска библиотекарка Снежана Теофиловић и учитељица Милена Јанковић.

Пријему су присуствовали наставници, стручни сарадници и директор школе Добрица Синђелић.
Присутнима се обратио директор наше школе, Добрица Синђелић, пожелео првацима срећан почетак школовања, дао смернице за успешно учење и владање, такође директор школе је свим ученицима уручио пригодне поклоне за полазак у први разред.

Ове године наша школа богатија је за 76 првака, распоређених у 3 одељења.
Учитељице првог разреда у шк. 2021/22. години су: I-1 Мирјана Јашић, I-2 Јелена Козлина и I-3 Верица Алавања.

Након приредбе прваци су имали прилику да се упознају са својим учитељицама, обиђу школу и имају свој први школски час.
Свим првацима желимо срећне и успешне школске дане, много игре и дружења и да им ови први дани у школи, као и сви остали, буду незаборавни.

Учитељица Милена Јанковић