“Заједно и безбедно кроз детињство“

Сарадања са Министарством унутрашњих послова кроз пројекат

“Заједно и безбедно кроз детињство“

Припадници Министарства унутрашњих послова су у уторак, 19. септембра и у четвртак, 28. септембра 2023. године, реализовали радионице са ученицима петог и седмог разреда на тему „Превенција вршњачког насиља у стварном и виртуелном окружењу“. Тема која је, на жалост, данас изузетно блиска деци, кроз радионичарски рад и под вођством искусних припадника Министарства унутрашњих послова, приближена им је и размотрена из различитих углова. На крају радионице ученици су проверили своја знања кроз Kahoot квиз, а најуспешнији су добили симболичне бронзане, сребрне и златне медаље. У следећем полугодишту радионице ће се реализовати за ученике шестог и осмог разреда.

Предавање и радионичарски рад одржали су:

Полицијски службеници ПС Гроцка: Јелена Јаковљевић, Ивана Радојчић, Аница Ивковић

Полицијски службеници ПУ за град Београд: Катарина Живуловић и

Миодраг Сулејмановић