ПРЕДСТАВА ЗА ПРЕДШКОЛЦЕ

25.05.2015. год. у свечаној сали наше школе одржана је представа за предшколце предшколске установе „Лане“ из Врчина. Приредбу су припремили чланови драмске радионице наше школе. Будуће прваке на представу су довеле њихове васпитачице које су заједно са њима уживале у представи „Бајкоград“. Надамо се да смо будућим првацима овим наступом дали леп увод у све дивне активности које их очекују у нашој школи – да кроз учење и игру развијају свој свет маште и способности. Иначе, овакав вид сарадње постоји на иницијативу наше школе већ дуги низ година – када у мају или јуну месецу позовемо предшколце да одгледају приредбу коју припремимо за њих. Сарадња се одвија на многим нивоима – посета будућих учитеља првих разреда предшколцима и одржавање родитељских састанака, разговор психолога са родитељима будућих првака, састанци васпитача и учитеља итд.