ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА ОСНОВНЕ ШКОЛЕ ГРАДСКЕ ОПШТИНЕ ГРОЦКА

Обавештавамо Вас да се општинско такмичење из  Историје  за ученике основних школа ГО Гроцка, одржава у Основној  школи „Свети Сава“ у Врчину,  улица  29. новембра бр.15 у недељу 20. марта 2022. године са почетком у 1000 часова. Приликом организовања и реализације такмичења морају се поштовати све превентивне епидемијске мере и препоруке, у складу са постојећом епидемиолошком ситуацијом и препорукама Министарства просвете, науке и технолошког развоја.

Окупљање  учесника: 0930 – 0940 часова.

Обраћање директора школе домаћина: 0940 часова

Распоређивање такмичара 0945 часова

Почетак такмичења 1000 часова

Све школе су добиле списак ученика према броју учионице, односно такмичарском месту у учионици. Такмичаре ће дочекати дежурни наставници и након обраћања директора школе Добрице Синђелића, дежурни наставници ће спровести  такмичаре до учионица.

Израда теста траје 60 минута. Почетак и крај биће назначени школским звоном.

Подсећамо Вас да је обавезно да сваки ученик донесе и да преда дежурном наставнику:

• Изјаву о сагласности родитеља за објављивање резултата (иста је за све нивое такмичења)
  • Изјаву Друштва историчара Србије о прихватању услова такмичења

Прелиминарни резултати биће објављени истог дана на сајту  ОШ „Свети Сава“  https://os-svetisava.edu.rs/

У Врчину                                                                                                                                                                        Директор

16.3.2022.                                                                                                                                                                      Добрица Синђелић

Izjava 1

Izjava 2